• Akademia tenisa dla firm;
  • Akademia tenisa dla kobiet;
  • Urodziny na sportowo: WSC organizuje aktywne sportowe przyjęcia urodzinowe pełne gier i zabaw, z muzyką, prowadzone przez profesjonalnych animatorów. Przyjecie powinno być zaplanowane minimum 2 tygodnie przed datą imprezy. Wymagana jest wpłata zaliczki rezerwacyjnej w wysokości 200 zł. Maksymalna liczba uczestników to 30 osób. Zapewniamy: dekoracje, przekąski i napoje, pizzę, nagrody, t-shirt WSC dla jubilata. Dostosowujemy także program według indywidualnego zamówienia i potrzeb Klientów.

Imprezy odbywają się w Sinus Sport Club.

Sinus sport club to miejsce, w którym oddycha się sportem. Duża, zielona przestrzeń, cicha okolica i sprzyjająca wypoczynkowi atmosfera, to doskonałe tło dla 14 obiektów sportowych, na których można oddać się sportowemu hobby.

Nasi Klienci cenią u nas niepowtarzalny klimat i wiele możliwości jakie daje to wspaniałe miejsce. Do dyspozycji gości klubu, również tych najmłodszych oddajemy pięć kortów tenisowych ( w tym trzy kryte), pięć kortów squashowych, boisko piłkarskie, kort do padla, siłownię i kameralną salę do fitnessu lub tenisa stołowego. Dodatkowo mały plac zabaw dla maluchów.

Godziny otwarcia:

Klub działa na zasadzie „od pierwszego do ostatniego klienta”, dlatego przybliżone godziny otwarcia recepcji to:

  • od poniedziałku  do czwartku w godz. 7.00 – 22/24 (w zależności od rezerwacji)
  • od piątku do niedzieli w godz. 7.00 – 21.00, jeśli są zapisy na późniejsze godziny klub działa odpowiednio dłużej.

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej: